Królewska promocja

Z okazji „Riesling Weeks” pij niemieckie wina z Wine Book i Republiką Wina płacąc za nie mniej. Rieslingi i inne wina od producentów: Weingut Joachim Flick oraz Weingut Sommer z oferty sklepu „Republika Wina”, kupisz taniej tylko ze specjalnym kodem.

Jak zdobyć zniżkę? To proste! Wystarczy założyć konto na stronie http://www.republikawina.pl, następnie kliknąć poniższy obrazek, wrzucić do wirtualnego koszyka wina od Joachima Flicka lub z Winnicy Sommer i w okienku „kod rabatowy” wpisać (wielkimi literami): WINEBOOK. Cena wszystkich (nie tylko rieslingów) zamówionych niemieckich win (z wyłączeniem zestawów) automatycznie pomniejszy się o 15%.

Kod będzie aktywny od 18 lipca do 8 sierpnia 2020, w czasie trwania Akcji „Riesling Weeks 2020” organizowanych przez Niemiecki Instytut Wina.

Kliknij obrazek, żeby skorzystać z rabatu:

Niemieckie winnice w ofercie Republiki Wina:

Winnice Joachima Flicka słyną z uprawy najznamienitszych rieslingów, których gorliwą wielbicielką była brytyjska Królowa Wiktoria – dla upamiętnienia tego faktu na wybranych etykietach rieslingów widnieje imponujący angielski herb królewski. Po dziś dzień rieslingi ze wzgórza Victoriaberg są serwowane podczas rozmaitych uroczystości Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.

O winach tworzonych w Winnicy Sommer mówi się, że są „przesiąknięte latem” – nieprzypadkowo każdą etykietę zdobi rysunek słońca, przypominjący o ciepłym, wręcz śródziemnomorskim klimacie w jakich wzrastały winogrona. Krzewy rosnące u podnóża zamku Hambach, na najlepszych piaskowych parcelach kumulują promienie słońca, zapach cytrusów i słodkich migdałów, które potem za sprawą troskliwych winiarzy zostają zamknięte w butelce wina, gdzie rozpoczynają kolejne życie. W ten sposób określnie „wina przesiąknięte latem” nabierają iście podwójnego znaczenia. 

2 Comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s